Wtryskarki Vision – przegląd realizacji

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami inwestycji przeprowadzonymi przez Stexor Polska Sp. z o. o. Kilka lat intensywnej działalności na polskim rynku dało nam możliwość współpracy z firmami produkcyjnymi z wielu branż, o różnej wielkości oraz potrzebach. W gronie naszych klientów znajdują się również podmioty państwowe – wyższe uczelnie techniczne oraz instytuty naukowe.

Wysoka jakość maszyn, w połączeniu z atrakcyjną ceną i absolutnie najlepsza na rynku ofertą pod względem długości gwarancji wtryskarek – wszystko to sprawia, że maszyny Vision serii Eco oraz Maxx oraz serii specjalistycznych na dobre wpisały się w krajobraz polskich wtryskowni.

Zakup wtryskarki w naszej firmie to również profesjonalny serwis, który wykona pierwsze uruchomienie oraz szkolenie z obsługi maszyny.

Kędzierzyn-Koźle

Do laboratorium działu kontroli jakości firmy mieszczącej się w malowniczych okolicach Niziny Śląskiej, inwestor wybrał maszynę Vision Eco 65. Głównym czynnikiem decydującym o jej wyborze były niewielkie gabaryty (tylko 3,53 m szerokości), niski pobór prądu oraz szybkie nagrzewanie cylindra grzewczego. Maszyna wykorzystywana jest do okazjonalnej produkcji prototypów i fakt natychmiastowej gotowości do pracy był poważnym…

Kraków

W zakładzie produkcyjnym w okolicach Krakowa zainstalowana została maszyna Vision Maxx 170. Zakres obejmował pomoc przy rozładunku i umiejscowieniu maszyny w hali produkcyjnej oraz standardowe działania w zakresie pierwszego uruchomienia, czyli poziomowanie maszyny oraz sprawdzenie poprawności ustawień wszystkich układów, pomoc w podłączeniu układu chłodzenia, napełnienie olejem hydraulicznym oraz czynności związane z montażem formy, ustawieniem stabilnego…

Kazimierza Wielka

Zakład produkcyjny branży automotive. Specyfika produkcji wymaga maszyn gwarantujących najwyższa jakość wyrobu. Zamontowano do tej pory 7 maszyn Vision.

Zielona Góra

Zakład produkcyjny branży opakowaniowej. Podstawowym wymaganiem dla maszyn była bardzo wymagająca, 4-brygadowa produkcja wymagająca bezawaryjnych maszyn i rzadkich przeglądów powodujących przestoje. Zamontowano 7 maszyn specjalistycznej serii Vision PET oraz 2 maszyny serii Vision Eco.