Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

variable_pump

Napęd

Wydajność i energooszczędność

Sercem układu hydraulicznego maszyn Vision Eco jest pompa zmiennego wydatku marki Hytec. Pozwala to oszczędność do 30% względem stosowanych dawniej pomp o stałym wydatku.

Pozostałe funkcje hydrauliki są realizowane poprzez zawory marki Yuken.

Nowoczesne pompy to również niższy poziom emisji hałasu oraz korzystniejsze dla użytkownika interwały okresowych przeglądów serwisowych hydrauliki i wymian oleju hydraulicznego.

Wszystkie te elementy wpływają na doskonały wizerunek maszyn Vision Eco jako maszyn przyjaznych dla środowiska naturalnego. Dzięki temu, zakup maszyn może być jeszcze korzystniejszy dzięki szeregowi dopłat oraz ułatwień w dostępie do finansowania.

Istotną kwestią w kontekście planowanych i nieuniknionych podwyżek cen energii elektrycznej dla przedsiębiorstw jest znaczne obniżenie poboru energii elektrycznej w stosunku do maszyn wtryskowych produkowanych w latach dwutysięcznych, dziewięćdziesiątych i wcześniej.

Sterowanie

Prosty i intuicyjny komputer Techmation

Sterowanie Techmation Q8A to popularny kontroler produkcji tajwańskiej. Umożliwia on podgląd wszystkich aktualnych funkcji i parametrów pracy maszyny wraz z graficzną symulacją ruchów. Menu dostępne jest w języku polskim. Wygodny 8'' lub 10'' wyświetlacz w zależności od wielkości maszyny pozwala na wygodną pracę z wtryskarką.

Kontroler pozwala na zapis danych 500 form wtryskowych.

Oprogramowanie Techmation jest cenione przez naszych klientów głównie ze względu na prostą i intuicyjną obsługę oraz łatwość modyfikacji parametrów produkcyjnych.

Operatorzy maszyn zostaną bezpłatnie przeszkoleni z zaawansowanej obsługi kontrolera przez naszych serwisantów podczas pierwszego uruchomienia maszyny.

dav

Tabela podzespołów

Solidna konstrukcja ze sprawdzonymi podzespołami

Pompa hydraulicznaHytecChiny
Silnik elektrycznyHuanquiChiny
Przetwornik położeniaSanheChiny
BezpiecznikiFujiJaponia
StycznikiFujiJaponia
Włącznik zasilaniaMeanwellTaiwan
Zawór powietrzaSchneiderFrancja
KrańcówkiYingkeChiny
Moduł bezpieczeństwaTaizhixinChiny
Zawór proporcjonalny przeciwciśnieniaHytecChiny
Silnik hydrauliczny plastyfikacjiDandunChiny
Węże hydrauliczneDandunChiny
UszczelnieniaValkaJaponia
Pompa centralnego smarowaniaChaorunChiny

Konstrukcja maszyn wtryskowych Vision to klasyczny pięciopunktowy układ kolanowy z ujemnym punktem blokowania. Wszystkie ruchy maszyny kontrolowane są przez liniowe przetworniki położenia a zadawanie parametrów odbywa się numerycznie.

Wtryskarki Vision Eco wyposażone są w komponenty sprawdzonych producentów. Co ważne, nasza firma utrzymuje wysokie stany magazynowe większości części zamiennych, dzięki czemu gwarantujemy ich dostępność na rynku polskim.

Zachęcamy również do porównania wyposażenia z innymi seriami naszych wtryskarek, czyli Vision Smart oraz Vision Maxx.

Przypominamy, że gwarancja na maszyny Vision serii Eco wynosi 12 miesięcy od daty uruchomienia maszyny. Oznacza to, że jakakolwiek wada ujawniona w tym okresie, podlega bezpłatnej wymianie przez autoryzowany serwis Stexor Polska.

Nasz serwis to także 25 lat doświadczenia w codziennej pracy i serwisie maszyn azjatyckich różnych marek.

Leasing

Najlepsza forma finansowania maszyn

Zachęcamy do finansowania zakupów maszyn poprzez leasing operacyjny. Jest to wygodny i tani sposób na zakup wtryskarki bez angażowania środków własnych. Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 690930632 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się obok.

Aby precyzyjnie obliczyć ratę leasingową, prosimy o podanie preferowanego okresu spłaty oraz wysokości wpłaty własnej.

Partnerem naszej firmy w zakresie dostawy usług finansowych jest Santander Leasing. Oznacza to, że procedury Santander są w 100% zgodne z naszymi i jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób pozyskania finansowania w formie leasingu operacyjnego.

 • Decyzja może zapaść już w kilka minut
 • Finansowanie: 12-72 miesięcy
 • Pierwsza opłata już od 1%
 • Korzystne stawki i ubezpieczenie majątkowe

Dzięki niezmiennej racie:

 • możesz zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo przed ryzykiem stóp procentowych,
 • masz możliwość łatwiejszego planowania finansowego przez ustabilizowanie kosztów odsetkowych

Obsługujemy oczywiście wszystkie pozostałe istniejące na rynku firmy leasingowe. 

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego widocznego poniżej, jesli sa Państwo zainteresowani otrzymaniem niezobowiązującej oferty leasingowej:

  Wtryskarki Vision Eco

  Wybierz swój nowy model maszyny

  Kliknij na model wtryskarki, aby wyświetlić szczegółowe informacje.