Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kompaktowe wtryskarki

od 320kN siły zwarcia.

Vision Mini to wtryskarki o kompaktowych wymiarach i niewielkiej sile zwarcia, wynoszącej od 32 do 58 kN.

Wbrew pozorom, wtryskarki tego typu mają szerokie spektrum zastosowania, przede wszystkim jako maszyny laboratoryjne, element procesu kontroli jakości, produkcji niskoseryjnej lub próbnej, prototypowanie lub produkcję na małą skalę w pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach powierzchniowych.

Wtryskarki Vision Mini to połączenie sprawdzonej konstrukcji z bardzo dobrym wyposażeniem maszyn. Znajdziemy tu m. in. kontroler KEBA, zawory Rexroth i liniały Novotechnik. Na maszynę udzielamy 18-miesięcznej gwarancji.

Oczywistą zaletą maszyn jest ich kompaktowy rozmiar i waga - w przepadku najmniejszego modelu Vision Mini 30, nie przekraczająca 1t. Pozwala to na łatwe manewrowania i przemieszczanie maszyny, tym bardziej, że jej najdłuższy wymiar to jedynie 2,80 m.

W cenie maszyny zawarte są wszystkie koszty dostawy, uruchomienia i szkolenia z obsługi urządzenia. Wszystkie te procesy realizowane są przez nasz własny serwis, odpowiadający również za poprawne działanie maszyny w okresie gwarancji.

Sterowanie

Zaawansowany system sterowania Keba KePlast

Wtryskarki Vision Maxx wyposażone są w sterowanie austriackiej firmy KEBA, zapewniające kontrolę wszystkich parametrów maszyny w czasie rzeczywistym oraz błyskawiczną reakcję na zmianę parametrów.

Sterownie odbywa się poprzez 10'' monitor oraz klawiaturę dotykową. Kontroler umożliwia współpracę z robotem po interfejsie Euromap67.

Istnieje możliwość zróżnicowania poziomów dostępu do kontrolera dla kilku kluczowych grup.

Oprogramowania urządzenia jest dostępne w języku polskim.

Sterowniki KEBA są cenione również ze względu na ergonomię i jakość wykonania kontrolera, łatwość obsługi oraz czytelność. Jest to kontroler rekomendowany dla wszystkich wtryskarek Vision przez nasz autoryzowany Serwis.

Tabela podzespołów

Znani światowi producenci

Nie ma tutaj miejsca na słabe punkty. Lista wyposażenia wtryskarek z serii Maxx to najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, bez kompromisów i dróg na skróty. Wszystkie kluczowe podzespoły są wyprodukowane przez producentów ze światowego topu automatyki przemysłowej, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze maszyny będą pracować bezawaryjnie przez wiele lat.

Nasza firma posiada własne centrum serwisowe, dzięki czemu mają Państwo gwarancję dostępności części zamiennych oraz możliwość dowolnej modyfikacji maszyny bez utraty gwarancji na urządzenie - na przykład poprzez zmianę układu plastyfikacji na układ dedykowany do większych maszyn lub innych surowców.

KontrolerKEBAAustria
ZaworyRexrothNiemcy
Napęd autoregulacji wysokości formyIntermotWłochy
Węże hydrauliczneContinentalNiemcy
ManometryIMTNiemcy
LiniałyNovotechnikNiemcy
SilnikGexinChiny
Pompa łopatkowaYonglingChiny
KrańcówkiOmronJaponia
Przekaźnik czasowyOmronJaponia

18 miesięcy gwarancji

Długa, gwarancja, dobre podzespoły

Wtryskarki Vision Mini dostępne są w programie 18-miesięcznej ochrony gwarancyjnej, bez limitu przepracowanych godzin. Gwarancja realizowana jest bezpośrednio przez autoryzowany serwis Stexor Polska, co pozwala na szybkę reakcję w wypadku awarii.

Gwarantujemy również dostępność podstawowych części zamiennych w okresie gwarancji oraz do 15 lat po zakupie maszyny.

Serwis Stexor Polska świadczy usługi serwisowe dla wszystkich rodzajów wtryskarek produkcji azjatyckiej. Jeśli posiadają Państwo w zakładzie maszyny innych marek, możemy przygotować plan serwisowy dla takich maszyn i realizować go równolegle z harmonogramem przeglądów dla maszyn Vision.

Leasing

Najlepsza forma finansowania maszyn

Zachęcamy do finansowania zakupów maszyn poprzez leasing operacyjny. Jest to wygodny i tani sposób na zakup wtryskarki bez angażowania środków własnych. Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 690930632 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się obok.

Aby precyzyjnie obliczyć ratę leasingową, prosimy o podanie preferowanego okresu spłaty oraz wysokości wpłaty własnej.

Partnerem naszej firmy w zakresie dostawy usług finansowych jest Santander Leasing. Oznacza to, że procedury Santander są w 100% zgodne z naszymi i jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób pozyskania finansowania w formie leasingu operacyjnego.

 • Decyzja może zapaść już w kilka minut
 • Finansowanie: 12-72 miesięcy
 • Pierwsza opłata już od 1%
 • Korzystne stawki i ubezpieczenie majątkowe

Dzięki niezmiennej racie:

 • możesz zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo przed ryzykiem stóp procentowych,
 • masz możliwość łatwiejszego planowania finansowego przez ustabilizowanie kosztów odsetkowych

Obsługujemy oczywiście wszystkie pozostałe istniejące na rynku firmy leasingowe. 

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego widocznego poniżej, jesli sa Państwo zainteresowani otrzymaniem niezobowiązującej oferty leasingowej:

  Wtryskarki Vision Mini

  Wybierz swoją nową wtryskarkę Mini.

  Kliknij na model wtryskarki, aby wyświetlić szczegółowe informacje.