Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Stexor Polska. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych maszyn wtryskowych produkcji azjatyckiej. Producent maszyn, firma Hysion Machinery Ltd. to uznany na światowym rynku dostawca maszyn wtryskowych o sile zwarcia od 65 do 2000 ton. Naszym głównym produktem jest wtryskarka do plastiku.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego typu wtryskarki do tworzyw sztucznych jest bardzo trudnym zadaniem. Tak naprawdę jest to początkowy etap produkcji. Źle dobrana maszyna wtryskowa z pewnością wpłynie na jakość przyszłych produktów. Aby wyjść Państwu naprzeciw, stworzyliśmy ofertę zawierającą wtryskarki do tworzyw sztucznych o bardzo różnych parametrach, które spełnią nawet największe Państwa wymagania.

W naszej ofercie posiadamy maszyny wyposażone w dwa rodzaje napędu:

  • seria Eco – pompa zmiennego wydatku
  • seria SuperEco – serwotor

Oba typy należą do napędów energooszczędnych, które ograniczają zużycie energii nawet do 80%. Inną zaletą wyżej wymienionych napędów jest szybszy czas reakcji maszyn oraz większa płynność ich ruchów, co z kolei wpływa na dłuższą żywotność układu zamykającego jak również samej formy wtryskowej.

Oprócz tego, posiadamy w sprzedaży wtryskarki z serii specjalistycznej przeznaczone do wyrobu konkretnego typu elementów:

  • seria HighSpeed – do produkcji wyrobów cienkościennych o przyspieszonym cyklu
  • seria TwoColor – do wtrysku dwukolorowego, wyposażona w podwójny układ wtrysku
  • seria PCV – dedykowana do wyrobów z tworzywa PCV
  • seria PET – dedykowana do produkcji preform PET, uzupełniona o ofertę na maszyny rozdmuchowe do produkcji butelek PET oraz wtryskarki do produkcji nakrętek

Z pomocą naszych wtryskarek można produkować m.in. pojemniki na żywność, jednorazowe sztućce, pudełka na lody, czy produkty recyklingowe.

W trosce o środowisko

Maszyny znajdujące się w naszej ofercie są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki specjalnej budowie oraz energooszczędnym napędom znacznie ograniczają pokłady energii zużywanej w procesie produkcji.

Ponadto naszą główną specjalnością jest dystrybucja i serwis wtryskarek służących do wyrobu produktów recyklingowych. Stexor Polska posiada 25 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa PET. Oprócz sprzedaży dobrej jakości sprzętu, braliśmy udział w badaniach rozwoju technologii, jaką jest recykling.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wszystkie oferowane przez nas maszyny wtryskowe dostępne są na najlepszych w Polsce warunkach serwisowych i logistycznych:

  • 3 lata gwarancji na maszyny wtryskowe
  • brak opłat za fracht, cło i transport na terenie Polski
  • brak opłat za pierwsze uruchomienie maszyny i szkolenie z obsługi