Kto jest producentem maszyn?

Producent maszyn, firmy Hysion Machinery to aktualnie 3. największy producent maszyn wtryskowych w Chinach. Zakład produkuje rocznie ok. 3000 maszyn wtryskowych. Jesteśmy jedynym i autoryzowanym dystrybutorem w Polsce i w Europie Środkowej.

Kto jest producentem kluczowych podzespołów?

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Kto jest sprzedawcą i gwarantem maszyn?

Dystrybutorem i jednocześnie gwarantem maszyn jest firma Stexor Polska Sp. z o. o., podmiot zarejestrowany na terenie RP. Oznacza to, że wszystkie transakcje podlegają przepisom i kontroli polskich organów, a bezpieczeństwo maszyn podlega certyfikacji Unii Europejskiej.

Czy w Polsce jest dostępny autoryzowany serwis maszyn?

Tak – jako dystrybutor maszyn, mamy również obowiązek prowadzić ich serwis. Autoryzowany serwis Stexor prowadzi wszelkiego typu naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn Vision, przeprowadza pierwsze uruchomienie, przeglądy okresowe maszyn oraz szkolenia z obsługi wtryskarek. Jednocześnie stanowczo odradzamy zakup maszyn zza granicy od podmiotów nie posiadającej własnej kadry serwisowej.

Czy można kupić w leasingu wtryskarkę z Chin?

Oczywiście jest możliwość finansowania zakupu poprzez leasing, zarówno w przypadku maszyn z magazynu głównego w Polsce, jak również maszyn bezpośrednio z Chin. W przypadku, gdy nie mają Państwo stałego dostawcy usług leasingowych lub jest to pierwszy zakup w tej formule, chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach i zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania.

Gdzie można zobaczyć maszyny Vision?

Maszyny Vision z serii Eco i SuperEco można zobaczyć w Centrum Serwisowym w Zielonej Górze lub bezpośrednio u naszych klientów. W każdym z tych przypadków prosimy o kontakt w celu potwierdzenia wizyty pod numerem telefonu: +48 690 930 632.