Wtryskarki Vision serii HighSpeed – szybkie wtryskarki do wyrobów cienkościennych

Seria maszyn HighSpeed wykorzystuje dodatkowy akumulator wspomagający proces wtrysku, dzięki zwiększonej szybkości ruchów maszyny umożliwiony jest krótszy czas cyklu i większa efektywność pracy. Maszyna przeznaczona jest do produkcji detali cienkościennych i o skomplikowanej konstrukcji.

Podstawowe zalety

1. Układ zamykania

Układ zamykania formy nowej generacji sterowany przez zoptymalizowany komputer zapewnia szybkie i precyzyjne ruchy maszyny.

2. Układ hydrauliczny

Wysoka wydajność, energooszczędność i wysoka precyzja układu ciśnienie proporcjonalnego i pompy zmiennego wydatku sprawia, że system hydrauliczny jest w stanie zapewnić pracę bez dławień wysokiego ciśnienia i strat energetycznych.

3. Układ wtryskowy

Krótki i szybki system oparty o podwójny cylinder zapewnia stabilne parametry wtrysku. Płyta stała mocowania formy i ślimak o zoptymalizowanych konstrukcjach, zaprojektowane d;a osiągnięcia lepszej wydajności plastyfikacji.

W ofercia posiadamy dwa modele wtryskarek Vison serii HighSpeed, która jest dedykowana dla produkcji detali cienkościennych, takich jak pojemniki na żywność, jednorazowych sztućców, pudełek na lody, itd. Czas cyklu w granicach 4-5 sekund.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.