Wtyskarki PET: Vision serii PET
Specjalistyczna linia maszyn wtryskowych przeznaczona do przetwórstwa tworzywa PET. Dopracowana konstrukcja maszyn spełnia wszelkie wymagania nowoczesnego przetwórstwa PET.

Wtryskarki PET z linii Vision serii PET projektowane i produkowane są w bezpośrednim kontakcie z producentami nowoczesnych form wtryskowych przeznaczonych do produkcji preform PET. Maszyny wyposażone są w ślimak i cylinder dedykowany dla przetwórstwa tworzywa PET. Maszyny wyposażone są także w precyzyjny system kontroli temperatury i wyrzutnik o dedykowanej konstrukcji. Maszyny są dostępne zarówno w opcji z pompą zmiennego wydatku, jak również z serwomotorem.

Maszyny z serii PET są jedną ze specjalizacji Stexor Polska. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w dystrybucji i serwisie tego rodzaju maszyn, poparte blisko 25 letnim doświadczeniem w branży przetwórstwa PET i inwestycjami w rozwój technologii, badania i rozwój, a także stałe inwestycje we wzrost kompetencji pracowników serwisu.

Zgodnie ze specyficznymi wymaganiami przetwórstwa tworzywa PET, we współpracy z producentem maszyn, korporacją Hysion Machinery, zaprojektowana została specjalistyczna linia maszyn (wtryskarki PET) do tego rodzaju aplikacji, a dojrzała konstrukcja maszyn jest doceniana w Polsce i na świecie.

Podstawowe zalety maszyn Vision serii PET:

  • Duża średnica ślimaka i stosunek L/D
  • Duża wydajność plastyfikacji
  • Zwiększone wymiary maszyny, przestrzeń między kolumnami, skok otwarcia formy, maksymalna wysokość formy skok wyrzutnika.
  • Opcjonalnie dostępne specjalistyczne ślimaki dedykowane do PET
  • Cztery (lub opcjonalnie więcej) strefy grzania cylindra, sterowane przez kontroler PID
  • Dysze sprężynowe dla urządzeń poniżej 400t, dysze hydrauliczne dla maszyn 400t, pozwalające na uniknięcie wycieku tworzywa
  • Dopasowane urządzenia peryferyjne marki SML, w tym urządzenia suszące i odwilgacające

Nie znaleziono produktów, których szukasz.